repair-1.pngکلینیک کاشت مو vipkasht در سعادت آباد یکی از بهترین و بی نظیرترین گزینه هایی می باشد که شگفت انگیزترین خدمات را برای بیماران خود ارائه می دهد. توجه داشته باشید که این مرکز درمان با روش های بسیار متنوع و مدرنی توانسته است مشکل و بیماری طاسی را ریشه کن نموده و رضایت بسیار بالایی از رضایت مندی مراجعه کنندگان خود را به دست بیاورد. شما نیز می توانید هم اکنون با همکاران ما در تماس بوده و بهترین وقت را برای درمان و کاشت مو  رزرو کنید.

کلینیک کاشت مو در سعادت آباد
آیا شما نیز به دنبال کاشت مو هستید؟ آیا می دانید که بهترین و بی نظیرترین کاشت مو را می توانید در سعادت آباد داشته باشید؟ انسان به شکل ذاتی به دنبال زیبایی ها و زیبا به نظر رسیدن بوده و برای این منظور نیز راه های بسیار مختلفی را امتحان می کند. یکی از مهمترین آیتم هایی که می تواند بر زیبایی ظاهری افراد موثر باشد، مو می باشد. توجه داشته باشید که دیگر دوران طاسی و کم پشتی مو به اتمام رسیده است و افراد می توانند با استفاده از روش های بسیار متنوعی جذاب ترین و زیباترین کاشت مو را داشته باشند و خود را از طاسی نجات دهند. برای این منظور نیز کلینیک ها و مراکز درمان بسیار مختلفی در سراسر جهان و کشورمان تاسیس شده است که هر کدام از این کلینیک ها و مراکز درمان سعی بر آن دارد تا بهترین و بی نظیرترین خدمات را در این حوزه ارائه دهند. یکی از این کلینیک ها، کاشت مو در سعادت آباد می باشد که با داشتن مجوز رسمی و معتبر از وزارت بهداشت توانسته است به یکی از بهترین مراکز درمان طاسی و کاشت مو تبدیل شود.

روش های کاشت مو در سعادت آباد
متخصصان و پزشکان حاضر در کلینیک کاشت مو در سعادت آباد با استفاده از روش های بسیار متنوع و مدرن توانسته اند بهترین و چشم گیرترین خدمات را برای مراجعه کنندگان خود ارائه دهند. از مهمترین روش هایی که همکاران ما در این کلینیک از آنها برای کاشت مو استفاده می کنند می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 

کاشت موی طبیعی به دو روش روز دنیا  fut . fit

کاشت مو به روشFUT

  در این روش یک برش نواری شکل از پوست سر جدا شده و قطعه قطعه می شود و سپس فولیکول های مو از آن جدا شده و در ناحیه مورد نظر پیوند لازم صورت می گیرد که بعد از عمل میتوان جای بخیه ها و زخم را تا مدتی بر روی پوست مشاهده نمود.


بدون شک ریزش مو یکی از ناراحت کننده ترین مسائلی است که یک فرد در دوران زندگی خود با آن برخورد میکند و افرادی هم که دچار ریزش وسیع مو هستند از نظر ظاهری مسن تر از هم سن های خود که موهایشان نریخته به نظر می رسند و این مساله می تواند منجر به ایجاد افسردگی و عدم اعتماد به نفس در فرد بشود. البته ریزش مو در افراد مختلف عکس العمل های متفاوتی را ایجاد می کند. تعداد معدودی از مردان مشکل طاسی خود را به خوبی پذیرفته و با آن کنار آمده اند، ولی امروزه اکثر مردان طاس برای برگرداندن موهای از دست رفته به دنبال هر درمانی می روند ، از درمان های سنتی گرفته تا دارویی و جراحی. چرا که به نظر آن ها داشتن مو مترادف است با جوانی، زیبایی و اعتماد به نفس. در چنین شرایطی باید به دنبال بهترین راه حل بود و تنها راه حل دائمی برای موهای از دست رفته عمل جراحی کاشت مو می باشد.

 

کاشت مو به روش fut چیست ؟
روش fut نوع برداشت مو از پشت سر را بیان می کند گر چه fut مخفف اصطلاح follicular unit transplantation به معنی عام کلمه پیوند مو (جدای از تکنیک fit,fut) می باشد اما به صورت غلط عام کلمه fut جهت روش برداشت مو با تکنیک جراحی و بخیه استفاده می شود.

این تکنیک یکی از اولین روش های کاشت موی طبیعی در دنیا می باشد. در این روش یک باریکه از پشت سر به ضخامت (عرض)یک الی دو سانتی متر و به طول 20تا 25 سانتی متر برداشته شده، و توسط تکنسین ها و تیم پیوند مو فولیکول های مو از آن خارج می شود. و در نهایت آن محل برش بخیه می زنند و گرفتهای جداشده در قسمت جلوی سر و یا عقب سرکاشته می شود.

برداشت مو با یک نوار کوچک از ناحیه پشت سر که معمولا تحت بی حسی موضعی انجام شده و حاوی 1500 تا 2500 گرافت که حاوی 7000 تا 9000 تار مو می باشد و سپس محل عمل به ظرافت ترمیم شده و چون خط برداشت در مسیر رویش موها بوده معمولا محل ترمیم دیده نمی شود. سپس توسط تیم جراحی زیر میکروسکوپ گرافت های فولیکول های مو بصورت واحد های یک، دو و یا سه تایی جدا و آماده جهت کاشت می شود. در این روش معمولا نیاز به تراشیدن کل موهای سر فرد نبوده و فقط ناحیه ای که جهت برداشت و کاشت لازم است کوتاه می شود و سپس فولیکول های آماده شده تک تک و خیلی منظم طبق طرح از قبل تعیین شده کاشته می شود. از دیگر ویژگی های این روش سرعت عمل پیوند در طی سه تا پنج ساعت می باشد.

در حال حاضر FUT مطمئن ترین و قطعی ترین روش کاشت مو در دنیا بوده و تا 97 % استفاده کنندگان از این روش به نتیجه دلخواه رسیده اند.

 

 

کاشت مو  FIT چیست؟

استفاده از روش FIT: یکی دیگر از مهمترین روش های به کار رفته در کاشت مو می باشد که هیچ گونه جای زخمی را بر روی پوست باقی نخواهد گذاشت و با شکاف های بسیار کوچک در حد یک میلی متری پیوندهای لازم انجام می شود.


کاشت مو به روش های مختلفی انجام می شود که هر یک مزایا و معایب خود را دارند. یکی از این روش ها تکنیک FIT است که در آن گرافت های مو به صورت گروهی و یا دانه ای از پشت سر بیمار برداشته می شود. این کار با هولدرهای دستی صورت می گیرد که هیچگونه جراحی در آن وجود ندارد. بلکه فرآیند کاشت به صورت کاملا سرپایی و با روش بی حسی انجام می شود. از آنجا که تعداد زیادی مو در تکنیک FIT کاشته می شود، بنابراین پیوند مو در چندین جلسه صورت می گیرد. لازم به ذکر است که موها تقریبا پس از گذشت دو ماه شروع به ریزش کرده و به جای آنها موهای جدید رشد می کند.


نحوه کاشت مو با تکنیک FIT
در کاشت مو با تکنیک FIT با استفاده از پانچ های مخصوص، گرافت هایی که مورد نظر هستند از پشت سر انتخاب می شود و سپس به وسیله همان پانچ بر روی ناحیه جلوی سر قرار داده می شود. در این روش می توان در هر مرحله بین 500 تا 1000 تار مو را برداشته و در قسمت های کم مو کاشت. یک نکته مهم در زمان برداشتن گرفتها از ناحیه بانک مو، میزان و تعداد گرافت هاست. اگر میزان گرافت های برداشته شده از یک ناحیه بیش از حد باشد، به آن ناحیه آسیب وارد شده و ممکن است بعدها دچار کم مویی شود. بنابراین تقسیم نواحی سر برای برداشتن گرافت اهمیت پیدا می کند که پزشک با توجه به مهارت و تخصص خود آن را انجام می دهد.یک نکته مهم دیگر در زمان زمان برداشتن گرافت ها، خودداری از فشار وارد کردن به ناحیه ریشه مو است. متخصص کاشت مو، ریشه موها را با استفاده از ابزار پانچ بر می دارد. در این صورت نباید هیچ فشاری به ریشه مو وارد شود زیرا موجب آسیب دیدن ریشه شده و ممکن است مو پس از کاشت رشد نکند. همچنین محلی که گرافت ها از آن خارج شده اند، زخم می شود. پزشک باید به دقت این مکان را بخیه و پانسمان کند تا بعدها به ریشه موها آسیبی وارد نشود.

کاشت مو با تکنیک FIT نسبت به روش FUT آسانتر است و هزینه آن هم کمتر محاسبه می شود. برای اغلب بیمارانی که به کم مویی دچار شده اند، این روش مناسب است. اما افرادی که برای ناحیه طاسی سر قصد کاشت موی طبیعی را دارند، بهتر است از روش های ترکیبی استفاده کنند.

کاشت مو طبیعی به روش FIT

ویژگی های کاشت مو با تکنیک FIT
در کاشت مو به روشFIT به بیهوشی یا جراحی نیاز نیست و پیوند مو بدون درد و پانسمان انجام می شود. در این روش کاشت مو در چندین جلسه انجام می شود. موهایی که با این روش کاشته می شوند کاملا طبیعی هستند و پس از 3 ماه رشد آنها آغاز می شود. در ابتدا به صورت نازک هستند اما با بلندتر شدن مو، ساقه آنها ضخیم تر می شود. خط رویش مو نیز با توجه به نظر بیمار تعیین و مراقبت های قبل از کاشت مو، در قسمت خطوط پیشانی طراحی می شود تا طبق سلیقه بیمار باشد. خط رویش مو در جلوی سر اهمیت زیادی دارد که نمای چهره است.نحوه طراحی خط رویش مو در تکنیک FIT
در کاشت مو با تکنیک FIT خط رویش مو به صورت یک نوار چند میلیمتری است که باید به صورت طبیعی تنظیم شود. در زمان کاشت موها در قسمت خط رویش باید به نکات زیر توجه کرد:

- خط رویش مو باید به حرف M باشد که در دو طرف آن تو رفتگی و وسط آن به سمت قسمت پیشانی متمایل باشد.

- خط رویش مو نباید صاف و یکدست باشد. در این صورت غیر طبیعی می شود. بلکه بهتر است نمای نامنظم و زیگزاگی داشته باشد تا طبیعی تر به نظر برسد.

- برای موهای قسمت خط رویش از فولیکولهای نازک استفاده می شود تا موهای کاشته شده حالت طبیعی داشته باشن


استفاده از روش SUT: کلینیک کاشت مو در سعادت آباد تنها مجری استفاده از این روش می باشد که تا کنون توانسته است هزاران نفر را با استفاده از این روش درمان کند.

استفاده از روش های ترکیبی نیز از دیگر مهمترین اقداماتی می باشد که متخصصان ما به راحتی می توانند با استفاده از چند روش بهترین و موثرترین نتیجه را برای بیماران و مراجعه کنندگان خود به ارمغان بیاورند.


مراقبت های لازم قبل از کاشت مو
اگر قصد دارید تا در کلینیک کاشت مو در سعادت آباد به درمان طاسی خود بپردازید بایستی یک سری از مراقبت های لازم قبل از کاشت مو را رعایت کنید تا بتوانید آمادگی لازم برای انجام فرایند کاشت مو را به دست بیاورید. از مهمترین مراقبت های لازم قبل از کاشت مو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

-         استفاده از غذای سبک

-         شستن موها به شکل تمیز

-         از نوشیدن مایعات بسیار زیاد خودداری کنید.

-         هیچ گونه زیورآلات را به همراه نداشته باشید

-         از مصرف الکل و سیگار قبل از عمل خودداری کنید.

-         در صورتی که از قرص بسیار خاص مصرف می کنید حتما این موضوع را با پزشکان و متخصصان ما در میان بگذارید.
مراقبت های لازم پس از کاشت مو

توجه داشته باشید که افرادی که کاشت مو را انجام داده اند بایستی مراقبت های لازم پس از آن را به شکل جدی رعایت کنند تا بتوانند نتیجه بسیار مطلوبی را مشاهده کنند که از مهمترین مراقبت های پس از کاشت مو در سعادت آباد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

-         استفاده از کلاه ممنوع

-         استحمام کردن طبق دستور پزشک

-         خودداری از خم کردن سر

-         خودداری به مدت یک هفته از انجام کارهای سنگین

-         استفاده از بالش بسیار نرم در هنگام خواب

-         استراحت طولانی بعد از کاشت مو

-         مراقبت از محل زخم ها


بهترین زمان رزرو وقت برای کاشت مو
اگر شما نیز به دنبال بهترین زمان رزرو وقت برای کاشت مو در سعادت آباد هستید می توانید هم اکنون از وب سایت پیش روی خود با همکاران ما در ارتباط بوده و زمان بسیار مناسبی را برای کاشت مو اخذ کنید. توجه داشته باشید که این فصل از سال می تواند بهترین زمان برای کاشت مو باشد چرا که مجبور به تحمل گرما یا سرمای بالایی نیستید و زخم های پوست سرتان می تواند به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن بهبود یابند.امکانات و خدمات ارائه شده در کاشت مو در سعادت آباد

از مهمترین امکانات و خدمات ارائه شده در کاشت مو در سعادت آباد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

-         داشتن متخصصان بسیار با تجربه و حرفه ای

-         داشتن فضای بسیار آرام و شیک

-         داشتن کارکنان خوش اخلاق و دلسوز

-         استفاده از مرغوب ترین و بهترین مواد برای درمان و کاشت مو

-         داشتن تعرفه های بسیار مناسب با بودجه در اختیار بیماران

-         دسترسی بسیار آسان به کلینیک

 

لطفا سوال یا نظر خود را اینجا مطرح نمایید

پرسش و پاسخ

غلامرضا سعادتی
غلامرضا سعادتی
۱۳۹۳/۰۹/۱۹

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است ?

سمعک پیروزی
کلینیک تخصصی VIP KASHT
۱۳۹۳/۰۹/۱۹

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

شاهین بابایی
شاهین بابایی
۱۳۹۳/۰۹/۱۹

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است ?

سمعک پیروزی
کلینیک تخصصی VIP KASHT
۱۳۹۳/۰۹/۱۹

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.